REFERENCJE

 

Zainteresowanych pracami budowlanymi i współpracą z p. Szymonem Adamskim informuję o pełnej rekomendacji jakiej z przyjemnością mu udzielam.

Na przestrzeni kilku lat zlecałem panu Szymonowi prace w moim domu i były one zawsze wykonane profesjonalnie, sumiennie i w przystępnych cenach. Podkreślam dobrą atmosferę jaka towarzyszyła tym pracom, życzliwość i chęć sprostania przez pana Szymona bieżącym potrzebom, jakie niekiedy wynikały w trakcie robót.

Podkreślam również wysoką kulturę osobistą i uczciwość ww.

Prace wykonywane w moim domu obejmowały:

- drobne roboty rozbiórkowe (ściany, schody, płytki, podłogi, itp.)
- prace zasadnicze: montaż sufitów podwieszanych, podłóg, płytek na posadzkach kuchni i łazienki, wyrównywanie ścian, malowanie
- biały montaż, drobne prace elektryczne.

Ponadto pan Adamski zawsze służył fachowym doradztwem, sam organizował materiał, dbał również o przywrócenie właściwego stanu czystości po wykonaniu pracy.


Dariusz Łabędzki
Poznań - Smochowice


Miałem okazję w ciągu kilku lat zlecać panu Szymonowi Adamskiemu prace budowlano-remontowo-wykończeniowe w moim domu, a także skutecznie poleciłem go rodzinie i znajomym. Wszyscy byliśmy zadowoleni zarówno z przebiegu tej współpracy jak i efektu końcowego.
Część zdjęć w galerii na tej stronie prezentuje końcowy efekt prac u nas wykonanych. Pełen zakres pracy obejmował:

- wyburzanie fragmentów ścian, budowa nowych fragmentów i filarów, wzmacnianie ścian nadprożami dla uzyskania większych otworów
- prace związane z montażem sufitów podwieszanych
- demontaż tradycyjnych podłóg i montaż paneli podłogowych nowych
- demontaż płytek podłogowych i ściennych, układanie nowych płytek (kuchnia, łazienka, piwnica)
- gipsowanie i malowanie ścian
- biały montaż, drobne prace elektryczne
- montaż listew i inne drobne prace wykończeniowe.

Zwracam uwagę na fachowość, solidność i terminowość ekipy pana Adamskiego, jego osobisty nadzór bądź osobiste wykonawstwo elementów szczególnie ważnych, przystępność cen i dobrą atmosferę pracy. Polecam pana Szymona Adamskiego z przekonaniem, że i kolejni jego klienci będą zadowoleni z jakości jego usług.

Piotr Jasina - Przeźmierowo


Gorąco polecam Pana Szymona . Urządzenie łazienki-czyli montaż ceramiki białej , położenie płytek ściennych i podłogowych, założenie płyt gipsowych i malowanie wykonał bardzo punktualnie, wszystko po sobie posprzątał. Co najważniejsze: jego praca przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Podczas planowania urządzenia obu łazienek służył radą i pomysłami. Oboje z mężem nie mieliśmy pojęcia jak się za to zabrać. Pomysły od pospolitych do niesłychanie wymyślnych chodziły nam po głowie. Pan Szymon wszystkiego tego wysłuchał i w sposób niesłychanie delikatny pokierował naszymi marzeniami o łazienkach. Obie są super, od 4 lat cieszą nas niesłychanie i ciągle wywołują zachwyt wśród gości. A czy to nie jest istotne?

Magdalena Kilanowska